Atsauksmes par fotografu Edgaru Kalniņu. Kāzu × Ģimenes notikumu fotografs Edgars Kalniņš

Aija Dadeika

Edgars bija mūsu lielās dienas fotogrāfs! Jau uzreiz, kad sākām komunikāciju sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvèli! Ar viņu ir viegli komunicēt un tas ir svarīgi, jo gatavojoties kāzām ir ļoti daudz neskaidrību un uztraukumu, tāpēc svarīgi, lai ir laba komunikācija ar tiem, kuri palīdz lielo dienu padarīt perfektu! Savu darbu Edgars dara ar lielu rūpību un atbildes sajūtu! Kāzu dienā fotogrāfs Edgars noķēra visus svarīgos brīžus, neko nepalaizdams garām! Kad saņēmām fotogrāfijas, vēlreiz pārliecinājāmies, ka viņš ir profesionālis savā jomā! Fotogrāfijās ir redzamas jūtas un sajūtas, kas ir tik ļoti svarīgi, tās ir tik patiesas un nesamākslotas! Edgar, vēlreiz milzīgs paldies Tev! Aija&Andris
Kāzu fotokāzu fotogrāfs
Atsauksmes par fotografu Edgaru Kalniņu. Kāzu × Ģimenes notikumu fotografs Edgars Kalniņš

Ieva un Ingars

www.facebook.com/ieva.birane/posts/1610908639081395

Super fotogrāfs Fotografēšanās tik viegla un patīkama, bet gala rezultāts izcils! Paldies vēlreiz par mūsu skaistās dienas mirkļiem!

Fotogrāfs Jēkabpilīfotogrāfs Līvanoskāzu fotogrāfs
A

Aldis & Evija

Priecājamies, ka piezvanījām Edgaram. Jau telefona sarunas laikā varēja just idejas, degsmi un  vēlmi fotografēt mūsu īpašo kāzu dienu. Bildes ir lieliskas!!! Paldies, Edgar!

kāzu fotogrāfs

Šī lapa izmanto cepumiņus, koņčiņas un citus gardumiņus web lapas apmeklējuma analītikai.