Kāzu fotosesija kukurūzu laukā Vidzemē pie Valmieras
Kāzu vakara dejas atklāsana

Katrs mirklis ir īpašs, vēl īpašāks ir mirklis kāzu mirklis kāzu foto formāta. Neaizmirstamas atmiņas dokumentācija kāzu foto ar dienas emocijām, sajūtām, prieku un laimi.

Kāzu foto ir unikāls, tā pat kā Jūs paši. Jūs radiet svētku dienu plānojot kāzas, izvēloties kāzu fotogrāfu, kāzu foto sesijas vietu, viesu namu un citus īpašajai dienai tik svarīgus elementus.

Tas ir unikāli un foto būs vienreizēji aplūkot pēc 30 gadiem, un stāstīt par kāzu dienas notikumiem tā kā tas bijis noticis pavisam nesen. Kāzu foto ir vērtība!

Es, kā kāzu fotogrāfs, uzskatu, ka mirkļi nav jāietekmē ar «fake» foto pozām. Protams, ir dažas kāzu foto klasiskās bildes kuras ir jāuzņem…tikai dažas.  Ļaujamies notikumiem pēc plānotā kāzu dienas plāna.

Priecāšos par iespēju satikties ar jauno pārī pirms īpašas dienas, lai rastos draudzīgas attiecības. Tikšanās pirms kāzām 100% uzlabo komunikāciju īpašajā diena, kas ir būtisks faktors skaistu kāzu foto radīšanai. Jums būs vieglāk uzticēties man un ļauties kāzu fotogrāfa spontānajās, mirkļa avantūrās. Iespēja saņemt pirmskāzu fotosesiju bez papildus maksas, kuru apvienojam ar pimskāzu tikšanos.

Pilnas kāzu dienas iemūžināšana skaistās fotogrāfijās 700 EUR

Kāzu foto reportāža no gatavošanās procesa sākuma līdz kāzu tortei.

Transpota izdevumi Latvijas teritorijas robežās.

Pirms kāzu fotosesija, tikšanās un konsultācija. Apvienojam, iepazīstamies.

Blogs

Šī lapa izmanto cepumiņus, koņčiņas un citus gardumiņus web lapas apmeklējuma analītikai.